Świętokrzyski e-Bazarek

41 372 22 86 wew. 249

Pomoc techniczna pn. - pt. w godz. 700  - 1500

Uwaga: kontakt do wystawcy produktu znajduje się w treści ogłoszenia

Jak się zarejestrować - film instruktażowy

DODAJ OGŁOSZENIE
Jak dodać ogłoszenie ?
Nie masz konta? Zarejestruj się

Winnica Płochockich

Certyfikat

Certyfikat

Tak

Produkt ekologiczny

Produkt ekologiczny

Nie

Wysyłka

Wysyłka

Tak

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty

Tak

Dowóz do klienta

Dowóz do klienta

Nie

Do uzgodnienia

Do uzgodnienia

Nie

Daromin

Powiat sandomierski / Gmina Wilczyce

Nasza winnica położona jest na wyżynie sandomierskiej w malowniczej dolinie rzeki Opatówki z  przepięknymi  wąwozami lessowymi, tak charakterystycznymi dla tego terenu. Została założona w roku 2005 i zajmuje areał 5 ha.Jako jedyna winnica w regionie i druga w Polsce mamy cześć winnicy położonej na  tarasach. W 2009 roku rozpoczęliśmy oficjalną sprzedaż wina. Uprawiamy tu ok. 20 odmian winorośli a nasze wina corocznie zdobywają medale i wyróżnienia na różnych konkursach winiarskich w kraju i za granicą. 

Winnica jest w okresie konwersji na rolnictwo ekologiczne.

Jeśli chcecie odpocząć zdala od zgiełku zapraszamy do Nas. Dysponujemy 4 pokojami dwuosobowymi oraz apartamentem rodzinnym dla 4 osób. Każdy z gości ma możliwość dowiedzieć się jak uprawiamy winorośl oraz jak produkowane są nasze wina. Powstaja tu wina różnorodne w stylu i chrakterze.

Winnica oferuje również możliwość zwiedzania połączonego z degustacją dla grup zorganizowanych jak również gości indywidualnych. Prosimy o kontakt telefoniczny przed planowanym przyjazdem.

Za wino Sibemus winnica otrzymała wyróżnienie w konkursie wojewódzkim „Nasze Kulinarne Dziedzictwo -  Samki Regionów”  na najlepszy produkt tradycyjny  regionu świętokrzyskiego 2015r. 

Winnica znajduje się  także na Sandomierskim Szlaku Winiarskim i posiada Znak Towarowy Świętokrzyska Kuźnia Smaków.