Świętokrzyski e-Bazarek

Nie masz konta? Zarejestruj się

Polędwica wędzona

Certyfikat

Certyfikat

Nie

Produkt ekologiczny

Produkt ekologiczny

Tak

Wysyłka

Wysyłka

Tak

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty

Tak

Dowóz do klienta

Dowóz do klienta

Nie

Do uzgodnienia

Do uzgodnienia

Tak

Bęczków

Powiat kielecki / Gmina Górno

Najdelikatniejsza wędzonka wieprzowa, która dzięki tradycyjnej recepturze i uważnej obróbce słynie z kruchej konsystencji, głębokiego smaku i doskonałego aromatu wędzenia. Swój smak zawdzięcza procesowi marynowania w mieszance naturalnych przypraw oraz ziół najwyższej jakości. Jest delikatny, mięciutki, wprost rozpływa się w ustach.

Wyrób ze schabu wieprzowego, tradycyjnie marynowany, wędzony lekko, lecz długo ciepłym dymem z drewna olchowego i bukowego w tradycyjnej drewnianej wędzarni. Produkt ten słynie z kruchej konsystencji, głębokiego smaku i doskonałego aromatu wędzenia. Delikatny, mięciutki, wprost rozpływa się w ustach. Przyprawiony wyłącznie naturalnymi przyprawami. W przekroju posiada charakterystyczne oczko będące wskaźnikiem niestosowania soli peklującej. Bardzo dobry do kanapek oraz na półmisek wędlin.

Najdelikatniejsza wędzonka wieprzowa, która dzięki tradycyjnej recepturze i uważnej obróbce jest krucha i soczysta. Swój smak zawdzięcza procesowi marynowania w mieszance naturalnych przypraw oraz ziół najwyższej jakości. Dzięki wędzeniu nabiera niezwykłego aromatu. W wyrobie występuje szarozielone przebarwienie w środku, co nie jest wadą, a świadczy jedynie o braku dodatków chemicznych. To prawdziwa rozkosz dla podniebienia.