Świętokrzyski e-Bazarek

41 372 22 86 wew. 249

Pomoc techniczna pn. - pt. w godz. 700  - 1500

Uwaga: kontakt do wystawcy produktu znajduje się w treści ogłoszenia

Jak się zarejestrować - film instruktażowy

DODAJ OGŁOSZENIE
Jak dodać ogłoszenie ?
Nie masz konta? Zarejestruj się

Miód gryczany najlepszy w województwie Świętokrzyskim

Certyfikat

Certyfikat

Nie

Produkt ekologiczny

Produkt ekologiczny

Nie

Wysyłka

Wysyłka

Tak

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty

Tak

Dowóz do klienta

Dowóz do klienta

Tak

Do uzgodnienia

Do uzgodnienia

Nie

Małyszyn Dolny

Powiat starachowicki / Gmina Mirzec

Miód gryczany najlepszy w województwie Świętokrzyskim laureat Międzynarodowy Targów Poznańskich oraz konkursu organizowanego przez Świętokrzyską  Izbę Rolniczą to wspaniały dar natury który dzięki dużej zawartości magnezu, żelaza, choliny i przede wszystkim rutyny, pomaga na schorzenia układu krążenia na tle miażdżycowym i nadciśnieniu. Zalecany w stanach wyczerpania nerwowego. Pomocny w zapaleniu opłucnej i leczeniu jaskry. Zaleca się go także w nerwicach oraz przy złamaniach kości ponieważ sprzyja odbudowaniu komórek kostnych.Miód gryczany jest najlepszy w leczeniu niedokrwistości spowodowanej niedoborem żelaza zarówno u dzieci, jak i u dorosłych. Systematyczne spożywanie tego produktu powoduje wzrost hemoglobiny we krwi oraz wspomaga rekonwalescencję po wyczerpujących chorobach i wspomaga procesy odnowy.

Miód gryczany zawiera substancje wpływające na kondycję włosów, wzmacnia ich strukturę, odbudowuje zniszczone końcówki i oczyszcza skórę głowy, dlatego spotykany jest w przepisach na maseczki do włosów.

Już od dłuższego czasu mówi się, że miód gryczany powinien być spożywany przez sportowców. Rutyna zawarta w miodzie gryczanym może być stosowana jako środek wspomagający w leczeniu odniesionych urazów wewnętrznych.

Zapraszam do zakupu.

Pasieka Dobra Pszczoła